Dzīvnieki

3 kaķi, kuri izmurrāsies no jebkurām nepatikšanām. Palīdzēsi?

Saka, ka kaķi spēj izmurrāties no jebkurām nepatikšanām. Šiem 3 ir nedaudz nepieciešama cilvēka palīdzība! Un tad nu mēs palīdzam kā varam šiem 3 kaķīšiem izmurrāt ceļu līdz mājām:
Britānija Brita ir apmēram 7 gadus veca kaķu  dāma. Viņa ir ļoti mīlīga un draudzīga pret  cilvēkiem, tomēr mājās gribētu būt vienīgais  mājdzīvnieks, lai nav jāsacenšas ar kādu citu  par saimnieka mīlestību un ikdienišķiem  apskāvieniem. Ulubelē Britānija Brita nonāca pagājušā gada novembrī. Viņa ir vakcinēta un sterilizēta. Kaķu  dāma būs piemērota vecāka gada gājuma  cilvēkiem, kā arī ģimenēm, kuru ikdiena paiet bez pārlieku lielām un skaļām aktivitātēm – miers un klusums mājās ir Britānijas  Britas iecienītākie dzīves apstākļi.
Šī rudais skaistulis ir sešus mēnešus jauns runčuks, kurš  bija viens no tiem kaķēniem, kas uz patversmi atceļoja kastē… Jā, diemžēl šī runčuka un viņa māsiņu un brālīšu dzīves stāsts ir iesācies skumji – pērnā gada oktobrī kādas mājas kāpņu telpā Kartupeļu ielā tika atstāta kaste ar septiņiem maziem kaķu brīnumiņiem. Pie tam visiem  kaķēniem bija veselības problēmas. Patlaban kaķēni patversmē ir izārstēti un veiksmīgi atveseļojušies, un nu pacietīgi gaida savu Cilvēku, kas atbrauks uz patversmi, lai vestu viņus uz laimīgajām mājām.
Rudais runčuks ir ļoti draudzīgs, aktīvs un enerģisks. Viņš ļoti grib mājās, lai ik dienas varētu ierausties sava Cilvēka klēpī, apmīļoties, parotaļāties un pa laikam īstenot kādu mazam runcim cienīgu kaķa nedarbiņu. Runčukam tāpat kā viņa brālīšiem un māsiņām nav vārdiņa, tā kā adoptētāji paši varēs izlemt, kā mazos draiskulēnus sauks. Noteikti piemērots ikvienam kaķu mīlim!
Marķīze ir aptuveni 7 mēnešus jauna kaķenīte. Pagaidām gan Marķīze ir ļoti nedroša un baidās no cilvēka pieskārieniem, taču laiks, pacietība un mīlestība to labos. Tāpēc Marķīze noteikti ir domāta pacietīgiem un mīlošiem cilvēkiem, bez maziem bērniem, kas varēs pieņemt Marķīzes pašreizējo nedrošības stāvokli, un pacietīgi “dos viņai laiku” aprast ar jaunajiem saimniekiem un jauno vidi. Marķīzei ir jāpierāda, ka no cilvēkiem nav jābaidās, ka tie sniegs viņai neizmērojamu mīlestību. Kaķenīte patversmē nonāca šī gada 7. janvārī. Ir vakcinēta un sterilizēta.
Izskati arī šīs bildes par savu mīluļu tiesībām: