Dzīvei Dzīvnieki

7 draudzīgākās kaķu šķirnes

Jebkurš kaķis ir unikāls dabas veidojums ar tikai un vienīgi tam piemītošu raksturu un attieksmi. Un, lai gan tiek uzskatīts, ka kaķis vienmēr staiga pats par sevi un ir pilnībā pašpietiekams, tomēr uz pasaules ir ne mazums šo burvīgi mīlīgo radījumu, kas ir ļoti pieķērušies saimniekiem un labrāt pavada visu dienu murrājot tiem klēpī.

Mes esam atraduši 7 visdraudzīgākās un mīļākās kaķu šķirnes! Bet, pirms izvēlēties vienu no tām sev par uzticamu draugu, mēs brīdinam – kaķu murrāšana izraisa atkarību!

#1 Eksotiskais īsspalvainais kaķis – ja Jūs meklējat kādu, kas kā maza astīte sekos Jums pakaļ pa māju, gaidot kad Jūs apsēdīsieties un varēs ieritināties Jums klēpī, tad šis ir Jūsu kaķis.

download-1

#2  Abesīnijas kaķis. Pretēji eksotiskajam kaķim, šis kaķis ir ļoti aktīvs! Lieliska izvēle bērniem – šis kaķis būs galvenais rotaļu biedrs gam mazajiem, gan lielajiem, gan svešajiem, gan suņiem – ikvienam, kas ir gatavs nodoties spēlei!

abyssinian-ap-0jrpjb-645sm3614

#3 Persiešu kaķis. Šī kaķa dzīves mērķis un sūtījums ir puncīša, austiņu, muguriņas, ķepiņu un atkal puncīša glaudīšana!

persian-ap-0xhsat-645sm3614

#4 Burmas kaķis ir izcils sarunu biedrs. Tas ieritināsies Jums klēpī un stundām ilgi stāstīs kas pa dienu bija noticis.

file_2692_european-burmese-460x290

#5 Siāmas kaķi savukārt ir ārkārtīgi ziņkārīgi. Mājās nebūs nevienas vietas, ko šis kaķis nebūtu pārmeklējis un iebāzis savu degunu. Tas būs uzticams draugs, kas ziņkāres un saimniekmīlas mākts sekos Jums līdzi kurp vien Jūs dotos.

file_2667_siamese-cat-breed

#6 Somālijas kaķi ir ļoti gudri. Tos ir iespējams dresēt – tie labrāt pilda dažādas komandas un atnest aizmesto mantiņu.

file_2686_somali-cat-breed

 

#7 Meinkūnu kaķi lieliski pielāgojas saimnieka noskaņojumam. Jūs gribat spēlēt? Lieliski! Meinkūns vienmēr būs gatavs aktivitatēm. Jūs gribat mīļoties? Jūsu meinkūns labrāt ieritināsies Jums opiņā!

maine-coon-cats-and-kittens-1