Bērniem

7 dāvanas raudzībās

Bieži vien raudzībās ejot mēs īsti nezinām ko dāvināt. Tad paķeram veikalā kādu grabuli vai apģērba gabalu un mierīgu sirdi dodamies ciemos. Esam apkopojuši 7 dāvanas raudzībās par kurām jaunie vecāki būs Jums pateicīgi!

#1 Pamperi

Lai cik banāli tas neizklausītos, pamperi tiešām ir laba un nemaz ne tik lēta dāvana. Lai dāvana neizskatītos pārāk banāla, no tiem var izveidot ļoti skaistu “torti”, kuru var vēl papildus rotāt ar citām noderīgām lietām.

dāvanas raudzībās

#2 Bērna kopšanas līdzekļi

Jaunajiem vecākiem būs ļoti noderīgi ilgākam laikam dažādi bērnu ādas kopšanas līdzekļi. Mitrinošie un ārstējošie (piemēram, sudocrem) krēmi, bērnu ziepes un šampūni, mitrās salvetes u.c. Ieliekat to visu skaistā groziņā, lai vecākiem būtu ērti to visu glabāt.

dāvanas raudzībās

#3 Juvelierizstrādājumi

Ja gribās dāvināt ko paliekošu, izvēlaties ar bērnu saistītu juvelieristrādājumu, ko tas varēs izmantot nākotnē vai kam būs sentimentāla vērtība. Tas var būt piekariņš ar gravētu bērna vārdu, vai simbolisks bērna dzimšanas gada dzīvnieka vai horoskopa zīmes aksesuārs. Ļoti vērtīgas dāvanas ir arī monētas.

Populāra dāvana ir arī sudraba karote. Sudrabam piemīt baktericīdas īpašības, kas sevišķi aktuāls barojot bērnu, kad tam sāk šķilties zobiņi.

dāvanas raudzībās

#4 Knupju turētāji

Lai gan šķiet, ka jaunie vecāki par šādu lietu jau padomājuši paši, tomēr knupju turētājs ir lieta, kas nemitīgi kaut kur pazūd tieši brīdī, kad jādodas prom no mājām. Tāpēc, pat ja bērnam jau ir knupja turētājs, vecāki Jums noteikti būs pateicīgi par rezerves! Vai arī tieši Jūsu dāvātais būs mazuļa mīļākais? Pieejami daudz un dažādās formās un materiālos. Var pasūtī personalizēto, ar bērna vārdu. Var pat uztaisīt pašiem.

dāvanas raudzībās

#5 Rotaļlietas

Protams, visbiežāk raudzībās dāvinātās dāvanas ir tieši rotaļlietas. Un arī tas ir vajadzīgs, bet, protams, ar mēru. Lai varētu labāk orientēties veikala klāstā un izvēlēties vecumam atbilstošo rotaļlietu, iesakām izlasīt kādas rotaļlietas izvēlēties bērniem no 0 līdz 12 mēnešiem.

dāvanas raudzībās

#6 Dažādi gadžeti

Šeit, protams, viss ir atkarīgs no summas, ko vēlāties vai varat iztērēt. Ir noderīgi dažādi fīderi, konteineri piena un ēdiena glabāšanai, pudelīšu sterilizātori, ratu aksesuāri, bezkontakta u.c. termometri, radio aukles u.c. vecāku ikdienu atvieglojošas lietas. Idejas var smelties arī izlasot par 13 lietām jauno vecāku vieglākai ikdienai.

dāvanas raudzībās

#7 Apģērbs

Ar apģērbu vienmēr ir ļoti jāuzmanās. Ne vien grūti ir uztrāpīt ar pareizo izmēru, bet ir arī dažādi knifi. Bodijiem, piemēram, ir dažādas augšiņu aizdares – ar podziņām, bez podziņām, ar paplašināto augšiņu – kā kurai mammai tīk savu mazo ģērbt. Izvēloties bikses ir jāpiedomā vai pirkt ar vai bez pēdiņas, jo dažkārt mazuļiem pēdiņa ir par garu šādām biksēm. Nerunājot jau par to, ka visiem ir dažādas gaumes un, ja vecāki Jūsu dāvanu nekad neuzvilks, tā būs izmesta nauda. Ja gribās dāvināt ko nesājamu, lieliski noder zeķes (jo tās nekad nevar būt par daudz) un lacītes (paliks visnotaļ aktuālas kad bēbi sāks piebarot vai ja viņš pastiprināti siekalosies).

dāvanas raudzībās