Dāvanām Ražots Latvijā

8 dāvanas kolēģēm 8. martā no Latvijas ražotājiem

Ar steigu tuvojas sieviešu svētki un, lai vīrieši šogad iepriecinātu savas kolēģes ar unikālām dāvānām, mēs esam atraduši 8 dāvanas kolēģēm 8.martā no Latvijas ražotājiem!

#1 Meiteņu lutināšanas komplekts no Kazas Laukos

Kazas piens ir lielākais kalcija, vitamīna B6, kālija, niacīna, vara, antioksidantu un selēna avots! Tieši tas, kas Jūsu dāmām šajā pavasarī ir nepieciešams. Kazas laukos piedāvājumā dažāda ķermeņa, sejas un matu kosmētika un daudz kas cits. Ieej un izvēlies dāvanu –> www.kazaslaukos.lv

dāvanas kolēģēm
Komplekts “Dabas dots maigums” 3 produkti. Cena 15.00 € Dzērveņu ziepes Dzērveņu Ķermeņa sviests Dzērveņu kazas piena vannas bumbiņa

#2 Šokolāde no Al Mari Anni

Ja arī šogad gribat iztikt ar konfekšu kasti, dariet to oriģināli. Par kasti ar Rafaello vairs neviens īsti nepriecājas, toties Al Mari Anni produkcija ir kas vairāk par šokolādi. Tā ir māksla. Jebkura sieviete būs priecīga un pārsteigta par šādu kārumu.

dāvanas kolēģēm

Iepazīsties ar Al Mari Anni sortimentu www.almarianni.com

#3 Ziedi no Happy Blooms

Arī ziedi var būt īpaši! Happy Blooms ziedi nekad nenovītīs un rotās Jūsu kolēģes darba vietu visu cauru gadu!

dāvanas kolēģēm

Izvēlaties lielu vai mazu pušķi, dažādas brošas vai kaklarotas ar mākslīgajiem ziediem Happy Blooms

#4 Pilveidošanās un atpūta no Jūties Labi!

Ikviena sieviete šajos svētkos un ikdienā ir pelnījusi atpūtu un laiku tikai sev! Uzdāviniet savām dāmām jauki pavadītu laiku profesionālu pasniedzēju un citu sieviešu sabiedrībā!

dāvanas kolēģēm

Uzziniet vairāk www.jutieslabi.lv

#5 Dabīgs lūpu balzāms no Ingas Alksnes

100% dabīgas izejvielas! Skaista, maiga, dabīga un lieliska dāvana katrai meitenei!

dāvanas kolēģēm
Cena 1.80 Eur/gab.

#6 Mežģīnes no Luxury HandMade Lace

Iespējams tieši 8.marts ir lielisks iemesls, lai ieviestu korporatīvo ģērbšanās stilu Jūsu uzņēmumā. Kā viena no tērpu un Jūsu atpazīstamības detaļām būs šīs vai daudzas citas glītās un ļoti skaistās mežģīņu apkaklītes no Luxury HandMade Lace

dāvanas kolēģēm
Balta kokvilnas apkaklīte. Magnētiska aizdare un swarowski lāsīte.

#7 Oriģināla fotosesija ar ķermeņa apgleznošanu no MakeUpGuru

Trakajiem pieder pasaule! Ieprieciniet savas biroja meitenes ar trakoti labu un interesantu fotosesiju! MakeUpGuru apgleznos Jūsu meitenes pēc viņu sirdspatikas. Kadri būs neazmirstami – garantēts!

dāvanas kolēģēm

#8 Sienas dekors birojam no photo-woodoo

Jautrās fotosesijas bildes varēs vēl ilgi rotāt Jūsu biroja sienu ar dekoru no www.photo-woodoo.lv Vai varbūt katrai meitenei foto rāmītis ar biroja skaistāko puisi?

dāvanas kolēģēm
35×45 cm Noskaņu foto ar shabby chic €35.00