Dzīvei

9 hobiji, ko izmēģināt šogad

Jums vēl nav hobijs? Nebēdājiet! Izlasiet šo rakstu un iespējams Jums tas parādīsies!

#1 Kaligrāfija

Jums būs nepieciešams papīrs un rakstām piederumi. Pierakstiet aforismus, dzejoļus vai veidojiet skaistas motivācijas gleznas. Pielietojums šim hobijam ir tik plašs, ka pat var pārtapt par reālu biznesa ideju, piemēram, kāzu ielūgumu izgatavošana.

#2 Sveču liešana

Jums būs nepieciešams parafīns un diegs, kā arī dažādi krītiņi krāsas iegūšanai, trauki sveču liešanai un parafīna kausēšanai, kā arī ēteriskās eļļiņas smaržai. Varat izmantot dekoratīvos elementus, tādus kā jūras akmentiņi, čiekuri – šis hobijs būs līdzi Jums vienmēr, no pastaigas varēsiet atnest daudz dažādus materiālus.

#3 Pavārmāksla

Nopērkat kādu Recepšu grāmatu un taisiet visas receptes pēc kārtas. Smeļaties idejas interneta dzīlēs. Gatavojiet kaut ko neēstu un neparastu. Mācaties izmantot garšvielas un dekorēt ēdienu. Šis Jūsu hobijs noteikti patiks visiem ģimenes locekļiem 😉

#4 Krāsošana

Arvien lielāku popularitāti iegūst pieaugušo krāsojamās grāmatas un tas tiešām ir tā vērts! Lielisks veids kā relaksēties.

#5 Ģenealoģija

Pētiet savus  radurakstus! Savu ģimeņu un atsevišķu personu izcelšanos, radniecības saites. Zīmējiet dzimtas koku! Iespējams Jums rados bija kāda izcila personība par kuru Jūs pat nenojautāt. Bet varbūt Jūsu dzimtas stāsts ir grāmatas sižeta vērts?

#6 Puzles

Lielisks veids kā pavadīt vakarus pašam vai visai ģimenei – liekat puzles! Sākat ar mazākām un tad pārejiet uz 1000+ gabaliņiem! Vai arī izmēģiniet 3D puzles.

#7 Makrame jeb mezglošana

Ja Jūs jau mākat adīt vai tamborēt, izmēģiniet mezglošanu! Tas ir rokdarbu veids, kura pamatā ir mezglu siešana. Vienīgais, kas Jums būs nepieciešams ir daudz un dažādi diedziņi. Un daudz fantāzijas 🙂

#8 Burvju triki

Kļūstiet par īstu burvi! Internets ir pilns ar pamācībām kā burvju trikus izpildīt. Izvēlaties kārtis, cilindru ar trusi vai ko citu. Sākat, piemēram, ar monētiņas vai konfektes izvilkšanu no auss! Drīz Jūs kļūsiet par īstu meistaru un neatņemamu tusiņu sastāvdaļu 🙂

#9 Vikipēdija

Jums ir daudz zināšanu un patīk dalīties ar tām? Papildiniet Vikipēdiju! Tas ir lielisks veids kā dalīties ar pasauli ar savām zināšanām un gūt gandarījumu no hobija nozīmīguma.