Bērniem DIY

DIY “Maam, man garlaicīgi!” burciņa

Vai Jums arī nākas periodiski dzirdēt šo burvju vārdus “Maaam, man garlaicīgi”? Man nākas, un pie tam visai bieži… Kaut kad ļoti ļoti sen kaut kur interneta dzīlēs redzēju ļoti labi ideju kā izklaidēt savus bērnus. Nolēmu pamēģināt un teikšu godīgi, esam sajūsmā. Dažkārt man tiešām aptrūkstas pašai ideju kā izklaidēt savu sešgadnieci. Brīžiem uznāk, ka neko no piedāvātā darīt negribās, bet garlaicība nomoka. Tad nu palīgā nāk “Maam, man garlaicīgi” burciņa.

Ideja ir pavisam vienkārša – burciņā, kastītē vai kur citur Jūs ieliekat lapiņas ar uzdevumiem (bet tā, lai bērns nevar redzēt kas tur rakstīts) un garlaicības brīdī velkat pa vienam tos ārā. Galvenais noteikumus verot vaļā garlaicības burciņu – izvilktais ir noteikti jāzipilda! Burciņa satur kā bērnam interesantus darbiņus un rotaļas, tā arī ne visai interesantos mājas darbus, piemēram, nomazgāt traukus, izsūkt grīdas utt. Bērnam nav tiesību atteikties no izvilktā, savādāk pazūd šīs burciņas jēga…

april-135

Esmu sagatavojusi Jums 56 kartiņas ar veicamajiem uzdevumiem latviešu valodā. Varat lejupielādēt un izmantot tās, vai arī izdomāt paši savus uzdevumus.

Lejupielādēt failu: 56-uzdevumi

Lai veicas un garlaicība lai Jūsu ģimeni vairs nemoka 🙂