Dzīvei

Pelni no mājām ar savu hobiju

Tātad, Jūs esat izdomājuši, ka darbs no mājām Jums ir vairāk saistošs. Bet, varbūt, Jums vienkārši nav iespējas iziet darbā, bet piepelnīties gribētos. Ar ko sākt? Ar ko Jūs varētu pelnīt? Ja Jūs, pieņemsim, esat rokdarbniece, tad puse darba jau padarīta, Jūs noteikti zināt ko gribētu dzīvē darīt un par to saņemt naudu. Bet, ja neesat? Tad lasiet un uzziniet!

#1 Datorspēles

Darbs no mājām - videospēļu strīmings

Ja Jūs spelējat datorspēles un esat gana labs, tad Jūs varat ielādēt savas spēles video tādās vietnēs kā youtube. Cilvēki skatīsies kā Jūs spēlējat un daļa no tiem klikšķinās uz reklāmām, par ko Jūs savukārt saņemsiet %.

Vai arī varat iziet uz profesionālo līmeni un piedalīties dažādās Darbs no mājām - videospēļu strīmingsgeimeru sacensībās.

Balvu fonds šādās profesionālajās sacensībās ir diezgan iespaidīgs.

Vairāk ŠEIT.

 

#2 Piedalīšanās aptaujās

Ja Jums patīk pildīt dažāDarbs no mājām - Aptaujasdus testus un piedalīties Interneta aptaujās, tad Jums noteikti tas ir jādara par atlīdzību! Pasaules lielākie uzņēmumi maksā labas naudas par dažādu anketu aizpildīšanu.

Uzzini vairāk un sāc pelnīt ŠEIT!

 

#3 Kulinārija

Jūs gatavojat visgardākos smilšu cepumus? Varbūt nevienam nesanāk tik garšīgi mafini? Izmantojiet to! Piedāvājiet savu produkciju restorāniem, kafejnīcām, skolām un bērnudārziem! Uzrakstiet visiem uzņēmumiem, varbūt kāds gribēs iepriecināt savus kolēģus kādā pasākumā tieši ar Jūsu gardumiem. Un obligāti piesakieties chobo.lv mazo ražotāju atbalsta programmā –> LASI ŠEIT!

Darbs no mājām - Kulinārija

Un ja Jūs negribat ar kādu sadarboties un kaut ko gatavot vairumā, Jūs arī varat pelnīt! Vienkārši ieslēdziet kameru nākamreiz, kad darbosieties virtuvē un kļūstat par slavenu videoblogeri!

#4 Ceļošana

Darbs no mājām - Ceļošana

Vai Jūs zinājāt, ka ir uzņēmumi, kas maksā naudu par to, ka ceļojat? Ļoti daudzas pasaules viesnīcas un tūrisma centri apmaksā lidojumu un uzturēšanos, ja spējat pretī sniegt aprakstu un atsauksmes. Jūs varat sadarboties ar tādām vietnēm kā http://www.travelchannel.com/ un pārdot viņiem savus rakstus.

 

#5 Rokdarbi

Ja Jūs esat rokdarbniece, arods Jums jau ir kabatā, Jums tikai jāatrod savs unikāls produkts. Un, lai gan Jums tas šķiet elementāri, ļoti daudzi nemāk adīt zeķes vai šūt svārkus un labrāt iegādātos tos tieši no Jums.

Jūs varat šūt un adīt lielajiem un mazajiem. Izgatavot
dažādas rotaļlietas bērniem, suņiem vai kaķiem. Zīmēt, līmēt un rakstīt skaistus kāzu ielūgumus. Izgatavot korporatīvas dāvanas. Iespējas ir neierobežotas. Arī rokdarbnieki ir mīļi gaidīti chobo.lv mazo uzņēmēju pulkā, lai saņemtu bezmaksas reklāmu –> LASI ŠEIT!

Savus darbiņos varat tirgot ne tikai Latvijā, bet arī starptautiski, izmantojot piemēram www.etsy.com vietni.

#6 ZīmēšanaDarbs no mājām - Zīmēšāna

Pat, ja Jūs neesat profesionālis un Jums padodas uzzīmēt vien asprātīgus ķeburiņus, ziniet! Ir kāds, kas Jums par tiem samaksās! Daudzas ārzemju kompānijas iepērk zīmējumus no dažādiem māksliniekiem, lai publicētu bildes sociālajos tīklos un popularizētu savu produktu. Jums tikai jāatrod īstā tēma un jāsūta savs zīmējums. Vienalga, vai tas ir avokado, kas reklamē veselīgu ēšanu vai komikss par veļas mazgāšanu!

#7 Auklēšana 

Ja Jums ļoti patīk bērni un Jūs labrāt visu dienu ar tiem spēlētos, vai arī Jums jau ir bērni un Jūs meklējiet tiem kompāniju, pārvēšiet šo burvīgo izklaidi biznesā. Izstrādājiet apmācību programmu, izdomājiet bērnu spēles un aiciniet ciemos! Ir ļoti daudzi, kas aukli meklē ne uz pilnu darba dienu, vai arī ta nepieciešama vien pāris vakarus nedēļā vai pat mēnesī. Izdomājiet savu unikālo piedāvājumu un gūstiet baudu pelnot!

#8 Dzīvnieki

Un, ja Jums vairāk patīk četrkājainie nekā divkājainie draugi, arī tas ir lielisks veids papildus nopelnīt. Jūs varat pavadīt dienu garās pastaigās ar suņiem vai pieskatī dzīvniekus, kad saimnieki dodas ceļojumā. Ja Jums ir nepieciešams darbs no mājām, Jūs varat uzņemt dzīvniekus pie sevis!

Lai vai kāds būtu Jūsu hobijs, mēs Jūs atbalstīsim! Uzzini kā ŠEIT!